Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb.

 

Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. 


Provádíme revize:

spotřebičů a ručního nářadí

    - dle ČSN 33 1600 ed.2

 

elektrických instalací

    - dle ČSN 33 1500 a ČSN 33 2000-6

 

elektrického zařízení pracovních strojů

    - dle ČSN EN 60204-1

 

odstraňování závad z revizí, případně další elektro práce, 

máte doma nešiku obraťte se na nás poskytujeme i práci Hodinového manžela 

 

 

 

 

Při revizi dle ČSN 33 1600 ed.2 je každý spotřebič označený identifikačním štítkem na kterém je uveden rok revize, po domluvě je možno vyznačit i měsíc revize

 

Proč provádět elektro revize

 

Ze zákoníku práce č.262/2006 Sb. z 21.dubna 2006 v jeho platném znění se ukládá jako povinnost zaměstnavatele: § 101 (1)

Zaměstnavatel je povinen zajistit bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců při práci s ohledem na rizika možného ohrožení jejich života a zdraví, která se týkají výkonu práce (dále jen "rizika"). (5) Povinnost zaměstnavatele zajišťovat bezpečnost a ochranu zdraví při práci se vztahuje na všechny fyzické osoby, které se s jeho vědomím zdržují na jeho pracovištích. § 102 (1) Zaměstnavatel je povinen vytvářet bezpečné a zdraví neohrožující pracovní prostředí a pracovní podmínky vhodnou organizací bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a přijímáním opatření k předcházení rizikům. (3) Zaměstnavatel je povinen soustavně vyhledávat nebezpečné činitele a procesy pracovního prostředí a pracovních podmínek, zjišťovat jejich příčiny a zdroje. Na základě tohoto zjištění vyhledávat a hodnotit rizika a přijímat opatření k jejich odstranění a provádět taková opatření, aby v důsledku příznivějších pracovních podmínek a úrovně rozhodujících faktorů práce dosud zařazené podle zvláštního právního předpisu jako rizikové mohly být zařazeny do kategorie nižší. K tomu je povinen pravidelně kontrolovat úroveň bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, zejména stav výrobních a pracovních prostředků a vybavení pracovišť a úroveň rizikových faktorů pracovních podmínek, a dodržovat metody a způsob zjištění a hodnocení rizikových faktorů podle prováděcího právního předpisu.

 

101/2005 Sb. Nařízení vlády ze dne 26. ledna 2005 § 3 (1)

Pracoviště musí být po dobu provozu udržována potřebnými technickými a organizačními opatřeními, splňujícími požadavky tohoto nařízení, ve stavu, který neohrožuje bezpečnost a zdraví osob. (2) Zaměstnavatel při zajištění bezpečného stavu pracoviště vychází z hodnocení rizik vyplývajících z možných zdrojů ohrožení bezpečnosti a zdraví zaměstnanců ve vztahu k vykonávané činnosti, zejména z posouzení možností omezení úrovně rizikových faktorů pracovních podmínek, požadavků na ochranu zaměstnanců před účinky škodlivin a rizik vyplývajících z provozování a používání výrobních a pracovních prostředků a zařízení. (4) Zaměstnavatel při plnění zákonné povinnosti zajistí a) stanovení termínů, lhůt a rozsahu kontrol, zkoušek, revizí, termínů údržby, oprav a rekonstrukce technického vybavení pracoviště, včetně pracovních a výrobních prostředků a zařízení, s ohledem na jejich provedení, doporučení výrobce a způsob používání, požadavky na pracoviště, rizikové faktory způsobující zhoršení technického stavu pracovních a výrobních prostředků a zařízení a v souladu s výsledky předcházejících kontrol, zkoušek či revizí, po dobu provozu a používání pracoviště)

Vyhledávání

Kontakt

Jan Boroň Böhmova 1982/5
Praha 5 - Stodůlky
155 00
+420 777 801 875